Általános iskola

1.a

Osztályfőnök: Rometné Mohai Mária

 

1.            Balogh Szabolcs

2.            Barlai Máté

3.            Bogdán Olivér

4.            Bognár Rebeka

5.            Győrfi Dániel Ferenc

6.            Győri Ádám

7.            Király Jázmin Eperke

8.            Kordé Kinga Anna

9.            Kőszegi Kornél András

10.          Lőrincz Dániel Mátyás

11.          Maráczi Sándor

12.          Rónavölgyi Levente

13.          Svéger Barnabás

14.          Szilvási Luca Ágota

15.          Tóth Kíra Zorka

16.          Vizaknai Kristóf

17.          Winkler Dávid Adolf

 

1.b

Osztályfőnök: Menus Ildikó

1.                  Bebes Bianka

2.                  Bozó Patrik

3.                  Egri Borisz

4.                  Fehér Liána

5.                  Fülöp Zsófia Janka

6.                  Hentz Réka Gabriella

7.                  Katona Melitta

8.                  Kecskés Emese

9.                  Kodner Teodor

10.               Magyar Kitti

11.               Mikolovics Máté

12.               Monostori Levente Gábor

13.               Pintér Adrián

14.               Szabó-Körmendi Eszter

15.               Szeifert Izabella

16.               Tótfalusi Péter

17.               Tóth Réka

18.               Tóth Zsófia

19.               Varga Milán István

 

 

 

2.a

Osztályfőnök:  Minnics Erika

1.            Andrási Noé Benjámin

2.            Dajka Zsolt Enrico   

3.            Füri Dávid

4.            Hajós Márk Gábor  

5.            Ignácz Liliána Szonja   

6.            Király Dávid Sándor   

7.            Kovács Kíra Dorina

8.            Léhmann László   

9.            Línzembold Zotmund Zsombor

10.          Marosszéki Dániel

11.          Nemes Dániel   

12.          Niklai Péter Bálint

13.          Nyitrai Botond Lénárd

14.          Petrovics Kiara Mirella   

15.          Sárközi Karina

16.          Schneider Balázs

17.          Sós Panna

18.          Szeiberling Kamill    

19.          Szomor Noel Félix

20.          Udvardi Jázmin Dorina

21.          Végh Balázs

 

 

 

 

3.a

Osztályfőnök:  Derdák Brigitta

1.            Baksa Milo

2.            Bogdán Ilona Ibolya

3.            Bolvári Lilla

4.            Bors Fanni

5.            Drávecz Dorina Hanna

6.            Eisen Tamás Gyula

7.            Filák Márk Norbert

8.            Gédert Áron

9.            Gojkovics Milán

10.          Greco Vincenzo

11.          Gréczi Hanna

12.          Jónás Regina Erika

13.          Kemény Kevin Csaba

14.          Kerti Botond

15.          Luliák Gergő Rómeó

16.          Marosvölgyi Ádám

17.          Pintér Liliána

18.          Szücs Fanni Zoé

19.          Tégény Jázmin

20.          Tímár Dávid

21.          Vámos Virág

22.          Winkler Bálint

 

 

 

 

3.b

Osztályfőnök:  Kakas Éva

1.            Bachmayer Bence        

2.            Balogh Attila Mihály        

3.            Birtha Levente Károly  

4.            Biszvurm Sára Zita      

5.            Bogdán Liliána    

6.            Dankó Titanilla

7.            Hawkins George Zed     

8.            Heilmann Lili               

9.            Hetesi Roland            

10.          Horváth-Szabó Nándor

11.          Kakas Gina

12.          Kaveczki Roxána Dalma   

13.          Márton Bence

14.          Puskás Dominik       

15.          Schneider Barna      

16.          Sós Lilien

17.          Szávics Dorina         

18.          Törgyéki Szimonetta       

19.          Tuza-Szávold Vivien

 

 

 

 

 

4.a

Osztályfőnök:  Párkányi lászlóné

1.            Andalits Barbara       

2.            Barlai Bálint

3.            Borda Ármin Gábor

4.            Csonka Ferenc Alexander

5.            Egri Bendegúz János    

6.            Ignácz Levente Szilveszter

7.            Jelena Fanni     

8.            Kaszás Bálint Noel

9.            Kolonits Brendon Noel

10.          Komár Krisztián Gábor   angol

11.          Kovács Georgina Karolina

12.          Kőszegi Bence Péter

13.          Kurucz Domos

14.          Lengyeltóti Péter András   

15.          Lőrincz Benedek Kristóf

16.          Lukács Virág Szabina

17.          Miskolczi Petra Hanna  

18.          Molnár Emese Anna   

19.          Nyitrai Arlen      

20.          Pataki Nikolasz

21.          Rónavölgyi Máté

22.          Simon Balázs         

23.          Simon Tamás        

24.          Söjtöri Ádám

25.          Szalai Dóra Amina     

26.          Szilveszter Dominik

27.          Tóth Attila

28.          Virág Luca Gréta

 

 

5.a

Osztályfőnök:  Szikszai Zsolt

1.            Balassa Alexa Anasztázia 

2.            Bolvári Levente

3.            Borbás Petra

4.            Bors Izabella

5.            Buzási Viktória

6.            Dobszai Dzsenifer

7.            Drávecz Levente Krisztián

8.            Francisc Dániel Cristian

9.            Harcos Balázs

10.          Jantkó Milán Emil

11.          Kőnig Boglárka     

12.          Melegh Kordélia Zsófia

13.          Mihályi Gábor

14.          Novok-Rostás Emma

15.          Orsós Melissza

16.          Pető Gréta Gabriella

17.          Ottolecz Dominik

18.          Ratalics Barbara

19.          Rónai Xavér

20.          Sajti Tamás

21.          Sudár Balázs

22.          Szárszó Szabolcs

23.          Tic Vivien Csenge

24.          Timár Dominik

25.          Timár Viktória

26.          Tölgyesi Márk

27.          Vincze Patrik

 

5.b

Osztályfőnök:  Keresztes Nóra

1.            Csuba Lili                   

2.            Gédert Máté

3.            Góman Hanna

4.            Kovács Tamás Bálint

5.            László Szabolcs Bálint

6.            Petrovics György Martin

7.            Ropoli Liliána

8.            Roszkop Gábor      

9.            Surányi Vivien         

10.          Vasáros Hanna

 

6.a

Osztályfőnök:  Bötkös Ágnes

1.            Baranyai György Bálint

2.            Csoboth Anita

3.            Eisen Sarlott

4.            Fróna Márk Szebasztián

5.            Gál Bence

6.            Gettó Dávid

7.            Gyurkó Dániel

8.            Hadi Róbert

9.            Haragó Péter

10.          Horváth-Szabó Norbert

11.          Ignácz Lajos Roland

12.          Kurucz Bende

13.          Laczkó Virág

14.          Pálinkás Lili Luca

15.          Preiner Bence Mihály

16.          Szabó Alex

17.          Végh Henrietta Ágnes

 

6.b

Osztályfőnök:  Nyíriné Szeleczky Anna

1.            Balla Andrea

2.            Bogdán Olivér Tibor

3.            Both Péter János

4.            Kemény Csaba Dávid

5.            Kovács Fanni Eszter

6.            Kovács Krisztián

7.            Kovács Melinda Vivien

8.            Kovács Szabina

9.            Magyar Míra

10.          Ocskó Lajos Tamás

11.          Szauer Fanni

12.          Szilveszter Dorina

13.          Torma Dávid

14.          Tungl Patrik

15.          Vámos Jázmin

 

7.a

Osztályfőnök:  Kamarás Zoltán

1.            Auth Laura Bianka

2.            Batkovics Erik

3.            Berecz Olivér

4.            Béres Fanni

5.            Béres Szabina

6.            Brunner Hugó

7.            Budzsáklia Benett

8.            Futács Patrik Benjámin

9.            Füzesi András

10.          Gréczi Levente László

11.          Gyimesi Szabolcs

12.          Henézy Zsanett

13.          Hetény András Dávid

14.          Kalló Csaba Márk

15.          Lakatos Lara

16.          Maretics Martin

17.          Mészáros Babett Szilvia      

18.          Orsós Attila

19.          Pörnecz Dávid

20.          Szenner Zsófia

21.          Szmrtyka Hannah Sára

22.          Szőke Benjámin

23.          Vázsonyi Benedek

24.          Winkler Attila

 

7.b

Osztályfőnök:  Feketéné Batka Eszter

1.            Bezensek Tamás Ferenc

2.            Bizderi Máté

3.            Fábos József

4.            Farkas Gergő

5.            Hengl Péter

6.            Horváth Réka      

7.            Izsák Richárd

8.            Juhász Brigitta

9.            Kalányos Mónika

10.          Kovács Nikoletta Teréz

11.          Kovács Tibor Árpád

12.          Némedi Dominik

13.          Németh Valentin Lehel

14.          Pelle Edit Piroska

15.          Somlai Krisztián

16.          Vámos Martina

17.          Varga Melissza

 

8.a

Osztályfőnök:  Illés József

1.            Barka Boglárka

2.            Danis Nikolett

3.            Faragó Barnabás Marcell

4.            Farkas Boglárka

5.            Fenyvesi András Levente

6.            Fónai Milán Patrik

7.            Hajdukovics Ákos Zsolt

8.            Harmati Lorina

9.            Hoffmann Brendon

10.          Horváth Doroti

11.          Huszka Bendegúz

12.          Ignácz Jázmin

13.          Király Zsolt

14.          Kovács-Nemes Bálint

15.          Orsós Krisztián Ferenc

16.          Papp Orsolya

17.          Petrovics Benjámin Emilián

18.          Rónavölgyi Ákos

19.          Stachura Iván

20.          Szekeres Benjámin

21.          Szőllősy Ders Balázs

22.          Tóth Viktória

23.          Tóth Zsófia

24.          Vámosi Ákos

25.          Varga Botond


Középiskola


9.E

Osztályfőnök:  Horváth Annamária

1.            Balázs Klementina

2.            Bertus Károly Dániel

3.            Bicskei Laura

4.            Bocskor Anna

5.            Csincsák Aliz

6.            Csizmadia Balázs Gergely

7.            Debreczeni Csaba

8.            Fercsák József

9.            Gelencsér Máté

10.          Grosz Márk

11.          Illés Dorián

12.          Jozipovics Martin

13.          Juhász Patrik

14.          Kardos Szabolcs

15.          Kasziba Barbara

16.          Kovács Hajnalka Nikolett

17.          Lesnyik Dávid Csaba

18.          Orsós József

19.          Paizs Márk István

20.          Pusztai Bianka Zsófia

21.          Ribacz Gergő

22.          Rozán Balázs

23.          Sásdi András

24.          Skrut Brian Martin

25.          Szabó Bence

26.          Szklenár Janka

27.          Varga Eszter

28.          Varga Richárd

29.          Várszegi Petra Tímea

30.          Végi Emília

31.          Werb Ákos

32.          Werner Vanessza

33.          Wilkesz Richárd

34.          Zsifkovics Dejan

 

10. E

Osztályfőnök:  Horváth Erika

1.            Bagó Luca Blanka

2.            Bakonyi Dániel József

3.            Balogh Diána

4.            Bíró Bence Tibor

5.            Boda Dávid

6.            Buczó Botond Zoltán

7.            Dittrich Martin

8.            Füzesi Eszter

9.            Görbe Anita

10.          Kása Krisztián Péter

11.          Kosaras Patrik András

12.          Krikler Zsombor

13.          Márkus Adrián

14.          Nagy László Zsolt

15.          Ostrosics Réka

16.          Petrovics Gabriella Kíra

17.          Pintér Dávid

18.          Pretzl Milán

19.          Rab Ákos Antal

20.          Sulyok Áron

21.          Soós Dániel

22.          Szabó Bernadett Mária

23.          Széles Bence

24.          Szentmártoni Márton

25.          Tiszperger Nikoletta

26.          Tóth Edina Gertrúd

27.          Tóth László Zsolt

28.          Tóth Máté Zsolt

29.          Ujváry Fanni

30.          Vass Ádám Krisztián

31.          Vörös Zalán Zoltán

 

10.F

Osztályfőnök: Nagy Márta Katalin

1.            Balog-Farkas Emese

2.            Bedő Bence Károly

3.            Bene Klaudió

4.            Biszvurm Dóra Bianka

5.            Finta Bianka Brigitta

6.            Gedő Cintia

7.            Gelencsér Gábor Patrik

8.            Gudmann Diána Brigitta

9.            Hegedűs Patrik

10.          Illés Gusztáv Attila

11.          Király Dániel

12.          Kollát Réka

13.          Kovács Dániel

14.          Kulcsár Gergő István

15.          Maszler Mátyás

16.          Molnár Viktória

17.          Nagy Martina Kíra

18.          Németh Bálint Gábor

19.          Orsós Roland

20.          Peidl Dorina Beatrix

21.          Pleskonics Anett

22.          Sárics Nikolett

23.          Schram Júlia Anna

24.          Seres Gréta

25.          Stefan Roland

26.          Szabadkai Dárius Márk

27.          Szekszárdi Roland

28.          Szeőke Csenge Enikő

 

11.E

Osztályfőnök:  Temesváriné Ács Zsuzsanna

1.            Aszalós András György

2.            Bálint Gergő

3.            Bodzási Ákos

4.            Csontos Nelli

5.            Fonay Zalán Bálint

6.            Gráber Kristóf

7.            Greksa Zorán

8.            Iványi Botond

9.            Katona Noémi    

10.          Kerti Donát

11.          Kiss Balázs

12.          Krix Róbert

13.          Laczi Dániel

14.          Lendvai Szabolcs

15.          Madarász Réka

16.          Mocsári Bence

17.          Nagy Péter Donát

18.          Németh Márton

19.          Otterbein Laura Erzsébet

20.          Papp Krisztofer Tibor

21.          Pataki Gréta

22.          Peresztegi Patrik Csaba

23.          Perusza Zoltán

24.          Pesti Viktor Róbert

25.          Petre András Gyula

26.          Schleier Dávid

27.          Storcz Dániel

28.          Szauer Dániel

29.          Takács Máté Tamás

30.          Török Petra Anna

31.          Végi Virág Liliána

 

11.F

Osztályfőnök: Lippné Seres Mária

1.            Balogh Rebeka

2.            Buczkó Roland

3.            Dudas Beatrix

4.            Háhn Vivien

5.            Heilmann Réka

6.            Jónás Csaba Gergő

7.            Kósa Bence Zsolt

8.            Kovács Fanni 

9.            Kovács Fanni Zsófia

10.          Lakatos Nataniel

11.          Máté Rebeka Dorina

12.          Matusik Kinga Petra

13.          Mikolovics Alexandra

14.          Princz Boglárka

15.          Sarfenstein András

16.          Somogyvári Eszter

17.          Szegő Enikő

18.          Takács Valentina Bernadett

19.          Tóth Sára

20.          Vámosi Péter Gábor

21.          Varga Botond

 

 

 

12. E

Osztályfőnök:  Keszthelyiné Magyar Andrea

1.            Bálint Eleonóra

2.            Bázel Bianka Dorina

3.            Brantmüller Bence Máté

4.            Buncsák Réka

5.            Büki Angyalka

6.            Czank Barbara Vanessza

7.            Fekete Alexandra (ism.)

8.            Gelencsér László

9.            Hajdukovics Arnold Márk

10.          Handó Richárd

11.          Hetényi Laura

12.          Hideg Zsófia

13.          Hohmann Bence

14.          Horváth Dalma

15.          Horváth Kristóf

16.          Horváth Violetta

17.          Hrakovszky Erik Martin

18.          Kacsa Bence

19.          Konkoly József

20.          Kovács Adrián Krisztián

21.          Kovács Áron

22.          Kutor Dávid Gábor

23.          Nagy Gabriella Katalin

24.          Schmidt Tamás György

25.          Somogyi Máté   

26.          Szekeres Tibor

27.          Szőke Xavér

28.          Tarai Tamás

29.          Tóth Péter Bálint

30.          Tóth Tamás

 

31.          Tóth Viktor

1.a

Osztályfőnök: Rometné Mohai Mária

1.            Balogh Szabolcs

2.            Barlai Máté

3.            Bogdán Olivér

4.            Bognár Rebeka

5.            Győrfi Dániel Ferenc

6.            Győri Ádám

7.            Király Jázmin Eperke

8.            Kordé Kinga Anna

9.            Kőszegi Kornél András

10.          Lőrincz Dániel Mátyás

11.          Maráczi Sándor

12.          Rónavölgyi Levente

13.          Svéger Barnabás

14.          Szilvási Luca Ágota

15.          Tóth Kíra Zorka

16.          Vizaknai Kristóf

17.          Winkler Dávid Adolf

 

1.b

Osztályfőnök: Menus Ildikó

1.                  Bebes Bianka

2.                  Bozó Patrik

3.                  Egri Borisz

4.                  Fehér Liána

5.                  Fülöp Zsófia Janka

6.                  Hentz Réka Gabriella

7.                  Katona Melitta

8.                  Kecskés Emese

9.                  Kodner Teodor

10.               Magyar Kitti

11.               Mikolovics Máté

12.               Monostori Levente Gábor

13.               Pintér Adrián

14.               Szabó-Körmendi Eszter

15.               Szeifert Izabella

16.               Tótfalusi Péter

17.               Tóth Réka

18.               Tóth Zsófia

19.               Varga Milán István